Nasi trenerzy

BOKS

PAWEŁ SKRZECZ

Świetny zawodnik, wspaniały trener. Jedna z najbardziej szanowanych osobistości w polskim boksie. W Akademi Walki jego oczkiem w głowie jest praca z dziećmi i młodzieżą w ramach Uczniowskiego Klubu Sportowego. Dla wszystkich chętnych dostępny na zajęciach grupowych oraz treningach personalnych. Wspaniała okazja, żeby trenować pod okiem legendy boksu. Jako zawodnik w sumie stoczył 278 walk z czego 239 zwycięskich. V-ce Mistrz Olimpijski Moskwa 1980 r., V-ce Mistrz Świata Monachium 1982 r., V-ce Mistrz Europy Warna 1983 r. . Czterokrotny Mistrz Polski w Boksie, Zwycięzca turnieju o "Złoty Pas Polusa" (1976 r.) i im. Feliksa Stamma (1979 r.). Przez całą swoją karierę zawodniczą był związany z Gwardią Warszawa. Po wycofaniu się z zawodniczego uprawiania boksu w 1986 roku, został trenerem.

Kontakt w sprawie treningów indywidualnych:

TOMASZ KOSTECKI

Połączenie doświadczenia kariery zawodniczej z wyjątkowym talentem pedagogicznym. Sporty walki uprawia od 7 roku życia. Zaczął od karate kyokushin, następnie zapasy. Jednak najwięcej osiągnął w Boksie, tytuł młodzieżowego mistrza Polski w kategorii półciężkiej. Doświadczenia zawodnicze uzupełnił solidną wiedzą kończąc studia na AWF. Jako trener przygotowywał zawodników m.in. do Mistrzostw Polski i startów w lidze WSB. Z nieznanych nam przyczyn na jego zajęciach pojawia się najwięcej dziewczyn.

Kontakt w sprawie treningów indywidualnych:

ANDRZEJ LICZIK

Wszechstronnie wykształcony trener sportu ze specjalizacją w boksie. Absolwent Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego w Browarach i Instytutu Pedagogicznego w Kijowie. Wielokrotny reprezentant Ukrainy i Polski w Boksie. Czterokrotny Mistrz Polski, medalista Mistrzostw Europy, olimpijczyk z Aten. Trzykrotny triumfator Turnieju im. Felixa Stamma. Uznawany za jednego z najlepiej wyszkolonych technicznie polskich bokserów. Oprócz zajęć w Akademii Walki prowadzi bokserów zawodowych: Michała Syrowatkę, Saszę Sidorenko, Jordana Kulińskiego. Z Michałem Syrowatką zdobył tytuł Mistrza Świata WBC Continental pokonując Brytyjczyka Robbiego Daviesa. Na zajęciach w Akademii Walki kładzie szczególny nacisk na rozwój kondycji i koordynacji. Dla początkujących to świetna okazja do wzmocnienia ciała i poznania odmiennego stylu boksowania. Dla nieco bardzIej zaawansowanych szansa by posmakować jak trenują zawodowcy. Szczególnie polecamy treningi indywidualne.

Kontakt w sprawie treningów indywidualnych:

GRZEGORZ KOZŁOWSKI

Chętnie dzieli się swoją wiedzą i zawsze tłumaczy na czym polega dany trening. Uważa, że w boksowaniu najprzyjemniejsze jest… boksowanie, dlatego na jego zajęciach nudzić się nie będziesz. Dużo pracy w parach, sporo zadań sparingowych, ciekawe kombinacje. Pewnie dlatego na jego zajęciahc można spotkać tylko uśmiechniętych ludzi. Dodatkowo wyjątkowy fachowiec w pracy nad własnym ciałem. Jeśli szukasz kogoś kto poprowadzi Cię także na siłowni – dzwoń do Grześka. Boks trenuje od 11 roku życia. Stoczył ok. 180 pojedynków. Złoty medalista Mistrzostw Polski Młodzików, brązowy medalista Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Reprezentant zawodowej grupy HUSSARS POLAND na ringach ligi WBS.

Kontakt w sprawie treningów indywidualnych:

SEBASTIAN SKRZECZ

Założyciel Akademii Walki. Zawodnik i trener Gwardii Warszawa. W Akademii Walki prowadzi młodych zawodników w ramach UKS, przygotowując do startów na najważniejszych polskich imprezach. Trener i wychowawca wielu polskich zawodników. W tym Łukasza Maszczyka, olimpijczyka z Pekinu i Londynu, siedmiokrotnego Mistrza Polski, czy dzisiejszych zawodowych pięściarzy: Macieja Sulęckiego, Norberta Dąbrowskiego i Mariusza Wacha. Najważniejsze dla niego jest ciągłe podnoszenie umiejętności, nastawienie na zwycięstwa oraz na zdobywanie kolejnych trofeów.

Kontakt w sprawie treningów indywidualnych:

MUAY THAI

ROBERT POPŁAWSKI

Boks tajski trenuje od 6 lat. Szkolił się w jednym z najlepszych klubów w Bangkoku, pod okiem trenerów - mistrzów stadionu Lumpini. Obecnie przygotowuje Michała Głogowskiego (m.in.: zawodowy Mistrz Świata federacji WKN, Mistrz Świata 2007, Interkontynentalny Mistrz Świata federacji WAKO PRO 2008, Mistrz Europy 2004 i 2008) do walki zawodowej w formule K-1 z Remigijusem Morkeviciusem. - Trener sportów walki/kaskader - Sztukami walki zajmuje się od 24 lat. - Pierwszy DAN Tyga Karate - Drugi DAN Shotokan Karate - Drugi DAN Zhidokan Karate - Wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski w Karate - Główny trener Muay Thai w Akademii Walki.

Kontakt w sprawie treningów indywidualnych:

SEBASTIAN BANASIK

Absolwent wyższej szkoły ekonomiczno-informatycznej w Warszawie. Ambasador Jasnej Strony Mocy. Przygodę z Muay Thai rozpoczął w 2002 roku, która nieprzerwanie trwa do dziś. Pierwsze kroki w boksie tajskim stawiał pod okiem trenera Piotra Kowalczyka. Ma za sobą wielomiesięczne seminaria w jednych z najlepszych szkół Muay Thai w Tajlandii, m.in. : FAIRTEX,CHAYYAIGYM, LAMAI WMC CAMP oraz SOR VORAPIN GYM. Sebastian Banasik był wielokrotnym uczestnikiem Mistrzostw Polski w Muay Thai, turniejów pucharowych, lig Muay Thai. Ma na swoim koncie walki zawodowe w Polsce jak i za granicami naszego kraju. Sebastian, jako trener, skupia dużo uwagi na technikę oraz kondycję. Jego treningi to duża dawka urozmaiconych ćwiczeń – zaczynając od podstawowych technik, poprzez trening siłowy i wydolnościowy, kończąc wszystko złożonymi kombinacjami ciosów. Wiedzą i doświadczeniem z pobytów w Tajlandii i stoczonych walk chętnie dzieli się ze swoimi podopiecznymi.

Kontakt w sprawie treningów indywidualnych:

KICKBOXING


PAWEŁ REMISZEWSKI

Młody i energiczny pasjonat sztuk walki. Trenuje kickboxing od 16 roku życia, czynny zawodnik w okresie juniorskim z licznymi startami w zawodach amatorskich - dwukrotny zdobywca Pucharu Polski w kickboxingu oraz medalista Mistrzostw Polski w kickboxingu w formułach Kick Light, Low Kick oraz K-1.

Kontakt w sprawie treningów indywidualnych:

ZUMBA I FITNESS

MARTA FRANKEL-DOMINIK

Świetny trener I wyjątkowy motywator. Zaangażowaniem i energią nie ma sobie równych. Uśmiech nigdy nie schodzi z jej twarzy. Nie przeszkadza jej to w wyciskaniu ze swoich podopiecznych maksymalnego wysiłku. Potrafi motywować nie tylko do ciężkiego treningu ale i regularności. Wymaga od innych ale też od siebie. Dlatego nie ustaje we własnym doskonaleniu. Trener Personalny, Instruktor Rekreacji Ruchowej i Zumba Fitness oraz Instruktor Nordic Walking. Od 5 roku życia związana z zajęciami gimnastyki artystycznej i korekcyjnej. Uczestniczka licznych kursów tańca latino solo, salsy, tańca towarzyskiego, zajęć stepu, musical dance, warsztatów tanecznych i fitnessowych. Stale podnosząca kwalifikacje do prowadzenia zajęć Zumba Fitness w kraju i zagranicą oraz zajęć fitness i treningów personalnych. Uczestniczka Zumba Conference 2013 w Lille we Francji. Członek międzynarodowej federacji instruktorów Zumby ZIN Netwrok, Ambassador Masala Bhangra Workout, Instruktor tańca sexy class, piloxing, trener personalny, Aerobic Instructor IFAA Polska, instruktor rekreacji ruchowej, wychowawca kolonijny oraz animator dziecięcy, certyfikowany opiekun osób starszych w zakresie opieki i żywienia. Uczestniczka szkolenia z dietetyki i suplementacji w sporcie oraz podstaw fizjoterapii i rehabilitacji dla trenerów personalnych i instruktorów fitness. Uczestniczka wielu konferencji i seminariów na temat dietetyki, problemu otyłości, chorób tarczycy oraz zdrowego trybu życia. Certyfikowany uczestnik kursu ziołolecznictwa. Prezenterka i uczestniczka licznych maratonów, masterclassów i warsztatów Zumba Fitness w całej Polsce. W latach 2014/2015 członkini grupy trenerów Ewy Chodakowskiej, z którymi prowadziła warsztaty pod szyldem Adidas Polska: ewa&adidas odbywające się w całym kraju. Pasjonatka biegów przeszkodowych i biegów ulicznych z certyfikatem Instruktora Biegów Przeszkodowych ( 03/2017). Prywatnie magister Stosunków Międzynarodowych o specjalizacji Handel Zagraniczny i Logistyka Międzynarodowa.

Kontakt w sprawie treningów indywidualnych:

ANNA ROBAK

Absolwentka Wydziału Chemii na Politechnice Warszawskiej, Absolwentka Wydziału Neofilologii na WSWP, pasjonatka marketingowego spojrzenia na fitness i nie tylko- studentka Wydziału Marketingu i Strategii Marketingowych na SGH. A przede wszystkim wysokiej klasy instruktor fitness, z ponad 11-letnim doświadczeniem zdobytym na licznych szkoleniach, konwencjach, warsztatach fitness takich szkół jak: ISFS, REEBOOK, OPEN MIND, IFFA, PFA, a także ZUMBA i wielu innych , których przy tak długim stażu pracy nie sposób zliczyć. Ania prowadziła zajęcia w wielu renomowanych, czołowych warszawskich klubach fitness a także państwowych ośrodkach sportu i rekreacji. Posiada najwyższe z możliwych kwalifikacje poparte wieloma dyplomami. Nieustannie podnosi swoje umiejętności fitnessowe uczestnicząc w szkoleniach, konwencjach oraz warsztatach i maratonach fitness. Jest bardzo wymagającym instruktorem, zarówno w stosunku do siebie jak i do grupy ćwiczących, pań lub panów. Na zajęciach zawsze daje z siebie więcej niż wszystko. Jej dewiza to „KREW, POT I ŁZY ALE ZA TO SEXY POŚLADKI”. Zajęcia prowadzone przez Anię, charakteryzują się dużą dawką pozytywnej energii a także poczuciem humoru zwłaszcza, że podobno Pitt Bull to jej narzeczony;).Ania specjalizuje się w dynamicznych formach fitness takich jak aeroboks, zapomniane hi low, fat burning, sexy dance, step a także mocno wzmacniających zajęciach typu ABT, TBC czy TMT. Zumba, piłki i pilates również nie są jej obce a wręcz przeciwnie, prowadzi je z niespotykaną werwą i mocą. Przyjdź do Ani na zajęcia, a zobaczysz, co ona potrafi z Tobą zrobić.

Kontakt w sprawie treningów indywidualnych:

JUDO

MARIUSZ KRUEGER

Wyjątkowy talent pedagogiczny. Świetnie panuje na grupą dzieciaków. Wychowanek Uczniowskiego Klubu Judo 225 Warszawa. Trenuje Judo od 2000r., a mimo młodego wieku, ma już spore doświadczenie trenerskie. Posiada DAN (czarny pas) i mnóstwo cierpliwości do dzieciaków.

Osiągnięcia:
Mistrz Polski Młodzików
Drużynowy Mistrz Polski Juniorów
Brązowy medalista Mistrzostw Polski Młodzieży
Multi medalista Pucharów Polski Juniorów/Seniorów