Akademia Walki

NEWS

Letni Obóz w Giżycku

Planujesz wakacje i chcesz je spędzić aktywnie, jednocześnie nauczyć się sportów walki? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Pojedź z nami do Giżycka na letni obóz!

Planujesz wakacje i chcesz je spędzić aktywnie, jednocześnie nauczyć się sportów walki? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Pojedź z nami do Giżycka na letni obóz! Nie przegap okazji Jeżeli nie trenowałeś Sportów Walki nauczymy Cię wszystkiego od podstaw!

W ciągu dnia trenuj BOKS, BOXING GIRLS, MMA, MUAY THAI, wieczorami natomiast relaksuj się i korzystaj z uroków wspaniałego Giżycka, korzystaj z dwóch prywatnych plaż Ośrodka.

W tym roku cena jest nieco wyższa, gdyż wszyscy mieszkamy tylko w świeżo wyremontowanych chatach Ośrodka Przygotowań Olimpijskich, które są droższe, zmieniła się także firma obsługująca jedzenie i podniosła również ceny, ale jedzenie ponoć jeszcze pyszniejsze! Spędzimy razem aż siedem dni, podczas których pod okiem naszych najlepszych trenerów, będziecie mogli wziąć udział w treningach, odprężyć się i przeżyć niesamowite chwile we wspaniałym najlepszym towarzystwie! Ale to nie wszystko…

Do wydarzenia pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Letni obóz w Giżycku

Obozy SZTUK WALKI

Trenuj i ćwicz z całą rodziną!

Nasze obozy są rodzinne, więc zabierzcie ze sobą żony, dziewczyny, mężów, chłopaków, przyjaciół a nawet dzieci!

Zapewniamy, że Panie nie będą się nudzić – przygotowaliśmy dla nich zajęcia z treningu funkcjonalnego oraz sportów walki.

Pakujecie już walizki?

 Jeśli tak, to obowiązkowo zostawcie sobie trochę miejsca na obozową koszulkę, która czeka na każdego uczestnika!

Całkowity koszt wyjazdu to 1440 zł, w tym jest wyżywienie, zakwaterowanie, trzy treningi dziennie, dostęp do obiektów sportowych, kajaki, ognisko, sauna. Miejsce zagwarantuje Wam jak najszybsza wpłata 600 zł (w recepcji klubu), resztę musicie wpłacić do 10 czerwca. COS-OPO wyremontował niestety na razie tylko trzy chaty, które są zarezerwowane dla Akademii Walki, więc spieszcie się z wpłatą bo osoby które się spóźnią nie będą miały miejsca lub ewentualnie tylko w starszej chacie, którą również mamy zarezerwowaną.

Dojazd i powrót na koszt własny. Dzieciaki z UKS jadą Busem. Zaliczkę, zwracamy do 10 czerwca, później po podpisaniu umowy z COS pieniądze zostają przelane na ich konto i nie będzie możliwości zwrotu.

Wzmocnij swoje mięśnie, popraw wytrzymałość i zrzuć zbędne kilogramy pod okiem najlepszych trenerów!

PAMIĘTAJCIE – KTO PIERWSZY TEN LEPSZY
Czekamy na Wasze zapisy!

l

Zapisy

w recepcji klubu, tylko I wyłącznie przy wpłacie 600 zł zaliczki

Kontakt

Recepcja tel. 22 435 67 58  lub Sebastian Skrzecz 602 364 942

BOKS

OBÓZ LETNI AKADEMII WALKI 2024

COS - OPO GIŻYCKO 12-19 lipca 2024

Bądź z nami, info na naszym FB!

Pomyślnie zapisano na subskrybcję!