Akademia Walki

Co trenujemy

Wywodzimy się z nieistniejącej już Gwardii Warszawa. Każdy z trenerów ma bogatą przeszłość zawodniczą lub znanych wychowanków. Prowadzimy zajęcia bokserskie na najwyższym poziomie w Warszawie. Na naszych treningach nauczysz się nie tylko boksować, ale przede wszystkim wzmocnisz swoje ciało, zredukujesz wagę i zahartujesz ducha. Zajęcia oparte są o ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz o techniki i zadania bokserskie.

Profesjonalne treningi Boksu na Warszawskiej Pradze

Wywodzimy się z nieistniejącej już Gwardii Warszawa. Każdy z trenerów ma bogatą przeszłość zawodniczą lub znanych wychowanków. Prowadzimy zajęcia bokserskie na najwyższym poziomie w Warszawie. Na naszych treningach nauczysz się nie tylko boksować, ale przede wszystkim wzmocnisz swoje ciało, zredukujesz wagę i zahartujesz ducha. Zajęcia oparte są o ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz o techniki i zadania bokserskie.

Boks – odwołujący się do najstarszych ludzkich instynktów samoobronnych – pozostaje jednym z najpopularniejszych sportów na świecie. Mamy najszerszą kadrę trenerów boksu w Warszawie. Dzięki temu możesz znaleźć dla siebie odpowiedniego prowadzącego. Nie tylko na zajęciach grupowych, ale i na treningach indywidualnych.

BOKS

Sport dla najmłodszych

Sztuki walki dla dzieci

Z myślą o najmłodszych amatorach sportowych doznań, stworzyliśmy zajęcia dostosowane do poziomu energii, wieku i możliwości. Na początek zapraszamy na judo – sport, który uczy wytrwałości i zdrowej rywalizacji, a na tym poziomie jest mało kontuzyjny. Z całą pewnością będzie to dla nich czas fantastycznej zabawy!

Miękkie podłoże, materace, piłki, linki, a co najistotniejsze – doświadczony trener kochający pracę z dziećmi. To wszystko sprawia, że uczestnicy zajęć oprócz rozwijania zdrowych i pożytecznych zainteresowań nawiązują więzi, a autorytet trenera korzystnie wpływa na kształtowanie młodych charakterów!

Profesjonalne treningi Muay Thai na Warszawskiej Pradze

Szczególny nacisk kładziemy na efektywne i prezycyjne wykonywanie ćwiczeń, bez względu na stopień zaawansowania. Tylko dzięki temu możemy zapewnić Wam ciągły rozwój i motywacje do treningów. Boks tajski to sport specyficzny, o pieknej i bogatej historii. Dlatego też sporą wagę przykładamy do tego abyście poczuli jego atmosferę na naszych zajęciach. Na naszych treningach wyrobisz kondycje i zredukujesz wagę. Poprawisz wytrzymałość i efektywność ćwiczeń.

Treningi charakteryzują się dużą intensywnością i sporą ilością ćwiczeń.
Tajski boks uznawany jest za „najtwardszy” i najbardziej rozwinięty styl uderzany w stójce. Dzięki technikom w zwarciu, klinczu oraz rzutom, Muay Thai świetnie nadaje się do samoobrony.

Muay 

Treningi MMA

Treningi MMA na Warszawskiej Pradze

MMA, czyli mieszane sztuki walki to dyscyplina sportowa, w której zawodnicy walczą za pomocą technik zaczerpniętych z wielu różnych sztuk walki. MMA w zasadzie dopuszcza wszystkie techniki dozwolone w innych sportach walki bez broni, dlatego jest często nazywane „widowiskiem sportowym”. Oczywiście zabronione są wszelkiego rodzaju zachowania, które bezpośrednio zagrażają życiu zawodników. W MMA używa się taktyk sportowych z boksu, zapasów, judo, kick-boxingu czy ju-jitsu.

Profesjonalne treningi Kickboxingu na Warszawskiej Pradze

Kickboxing to sport walki, który charakteryzuje się dynamiką, skutecznością oraz nowoczesnym podejściem do metodyki szkolenia. Na naszych zajęciach kładziemy szczególny nacisk na kondycję, technikę wykonania ćwiczeń oraz wykorzystanie pełnych zakresów ruchu jakie daje biomechanika człowieka. Atutem naszej sekcji jest jej niewielka liczebność, dzięki temu mamy możliwość każdemu poświęcić odpowiednią ilość czasu.

KICK

Treningi personalne

Skorzystaj z bogactwa naszej kadry trenerskiej

Każdy z nas prowadzi treningi jeden na jeden. U nas dobierzesz trenera nie tylko do pracy nad technikami sztuk walki, ale i kondycją, wytrzymałością, sylwetką. Jest to najbardziej efektywna metoda pracy dla wszystkich, którzy chcą szybko osiągnąć efekty oraz daje możliwość dostosowania zajęć do własnego grafiku.

Siłownia na Warszawskiej Pradze

Wiemy, że trudno trenować sztuki walki bez pracy na siłowni. Dlatego naszą siłownię przystosowaliśmy zarówno dla tych którzy potrzebują jej jako wsparcie treningów bokserskich, ale także dla tych, którzy chcą pracować nad własną sylwetką

Strefa cardio, strefa maszyn i osobna do wolnych obciążeń – jest wszystko, aby samemu wzmacniać ciało lub pracować wspólnie z trenerem na zajęciach indywidualnych.

Gym