Akademia Walki

NEWS

Zimowy obóz Akademii Walki 2022

Planujesz zimowy wypoczynek i chcesz go spędzić aktywnie, jednocześnie nauczyć się sportów walki? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Pojedź z nami do miejscowości Górki Wielkie na zimowy obóz Akademii Walki!

Planujesz już ferie zimowe i chcesz je spędzić aktywnie, jednocześnie nauczyć się sportów walki? Mamy dla Ciebie najlepszą propozycję tego roku. Pojedź z nami na obóz swojego życia do fantastycznego ośrodka Sangos w Górkach Wielkich, położonego bezpośrednio w Beskidzie Sląskim obok Szczyrku, Ustronia, Wisły.

Trenujemy Boks, UKS Boks, Muay Thai, Kickboxing, Boxinggirls. Masz wybór, możesz codziennie trenować inną dyscyplinę. Spędzimy razem aż siedem dni, podczas których pod okiem naszych najlepszych trenerów, będziecie mogli wziąć udział w treningach, odprężyć się i przeżyć niesamowite chwile we wspaniałym najlepszym towarzystwie!

Ale to nie wszystko!

Do wydarzenia pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Letni obóz w Giżycku

Obozy SZTUK WALKI

Trenuj i ćwicz z całą rodziną!

Nasze obozy są rodzinne, więc zabierzcie ze sobą żony, dziewczyny, mężów, chłopaków, przyjaciół a nawet dzieci!

Zapewniamy, że Panie nie będą się nudzić – przygotowaliśmy dla nich zajęcia z treningu funkcjonalnego oraz sportów walki.

Pakujecie już walizki?

 Jeśli tak, to obowiązkowo zostawcie sobie trochę miejsca na obozową koszulkę, która czeka na każdego uczestnika!

Całkowity koszt wyjazdu to 1600 zł, w tym jest domowe, pyszne jedzenie na zasadzie szwedzkiego stołu, pyszne ręcznie lepione pierogi góralskiej gospodyni są hitem! Zakwaterowanie w pokojach dwu, trzy oraz czteroosobowych z prywatnymi łazienkami, trzy treningi dziennie, dostęp do obiektów sportowych. Bliskość stoków – 3km – oraz basenu pozwoli Wam również świetnie się bawić i zrelaksować w doborowym towarzystwie!

Miejsce zagwarantuje Wam jak najszybsza wpłata zaliczki 800zł (w recepcji klubu), lub przelewem na numer konta: 12 1090 1841 0000 0001 1534 5657 – w tytule wpłata za obóz, imię i nazwisko.

Zaliczka zwrotna jest do 02.12.2021 do tej daty można wycofać pieniądze, później zostają przelane na konto ośrodka, dojazd i powrót dla dzieci zapewniony, dorośli na koszt własny.

Naucz się z nami sportów walki, obóz jest również dla osób całkowicie początkujących. Wzmocnij swoje mięśnie, popraw swoją odporność, wytrzymałość i zrzuć zbędne kilogramy pod okiem najlepszych trenerów!

Oprócz tego, każdy uczestnik obozu zostanie przeskanowany przez dietetyka profesjonalną wagą Tanita wraz z konsultacją wyników badania, na początku obozu oraz na końcu, żeby sprawdzić swój progres.

PAMIĘTAJCIE – KTO PIERWSZY TEN LEPSZY! Ilość miejsc ograniczona. Czekamy na Wasze zapisy!

l

Zapisy

Wpłata zaliczki 800 zł w recepcji klubu, lub przelewem na numer konta: 12 1090 1841 0000 0001 1534 5657 – w tytule wpłata za obóz, imię i nazwisko. Drugą część kwoty (800 zł) należy wpłacić do 3.01.22 (poniedziałek)

Kontakt

Recepcja tel. 22 435 67 58  lub Sebastian Skrzecz 602 364 942

BOKS

OBÓZ LETNI AKADEMII WALKI 2024

COS - OPO GIŻYCKO 12-19 lipca 2024

Bądź z nami, info na naszym FB!

Pomyślnie zapisano na subskrybcję!